גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

ריצפת דק עץ לאירועים

מבחר תמונות מהדקים שהקמנו:

ריצפת דק עץ לאירועים

אירוע מושלם, בכל תנאי שטח, דורש תשומת לב רבה ותכנון מוקפד מאוד. על מנת ליצור אירוע מרשים, נעים ויפה לעין, יש לדאוג, כמובן, לקירוי והצללה הולמים, אך גם לתנאי קרקע מתאימים ונוחים. פתרון יעיל ואלגנטי באירועים רבים, הוא התקנת רצפת דק. “אותנטים”, החברה המובילה בארץ בפתרונות קירוי והצללה לאירועים, מציעה גם התקנה מקצועית של רצפת דק לאירועים. לחברת “אותנטים” מוניטין של מעל ל – 20 שנות פעילות, והמענה שהיא מספקת בתחום הקמת אוהלים וקונסטרוקציות לאירועים, עשה לה שם בכל רחבי הארץ.

ריצפת דק עץ לאירועים
ריצפת דק עץ לאירועים המתקיימים בשטחים לא אידיאליים

מענה נהדר לכל קרקע

בראש ובראשונה, מועילה רצפת דק לאירועים המתקיימים בשטחים לא אידיאליים. אדמה קשה, חול ים ועוד, מצריכים התאמה ובנייה של רצפה מיוחדת. רצפת הדק עשויה מפלטות עץ המורכבות יחד בשטח האירוע ויוצרות משטח אחיד ונוח. עוד מקרה נפוץ בו תוכלו להיעזר ברצפת דק, הוא אירוע בתקופת החורף. גם לאחר שדאגתם לקירוי מתאים ויצרתם מרחב חם ונעים, סביר שהדשא או האדמה עדיין רטובים. רצפת הדק יוצרת משטח יבש, והיא מהווה פתרון מושלם לאירועים שכאלו. אך למעשה, רצפת דק לאירועים מתאימה לכל אירוע ובכל מקום. היופי והאווירה שהיא משרה, מצדיקים את השימוש בה גם על גבי קרקע נוחה.

פתרון איכותי ודקורטיבי

רצפת דק לאירועים מספקת הרבה יותר מנוחות. העץ ממנו היא עשויה, משווה לאירוע חן מיוחד, ותורם לתחושה נעימה וכפרית, אך גם מכובדת ואלגנטית. לוחות העץ ניתנים לפירוק והרכבה, כך שבכמה שעות ניתן להפוך אזור בנאלי למשטח מרהיב ומזמין. חברת “אותנטים”, המתמחה בהרכבת אוהלים והצללות, מציעה את שירותיה בתחום התקנת הדקים, ופועלת בכל סוגי השטח והאירועים. “אותנטים” מבטיחה לכם רצפת דק איכותית ועבודה מקצועית, תוך שמירה על תקני הבטיחות המחמירים ביותר.

רצפת דק לאירועים
רצפת דק עץ לאירועים בהתאמה אישית

ליווי והתאמה אישית

עוד קודם ההתקנה עצמה, הצוות המומחה של חברת “אותנטים” יוכל לתת ייעוץ מלא וליווי בנוגע לאירוע בכלל, ולנושא הרצפה בפרט. תוכלו לקבל עצות על דרכי הצללה מומלצות, פתרונות קירוי וסגירה של המתחם, וכמובן, על רצפת דק לאירועים. בעזרת הנחיה והכוונה, תבנו לעצמכם את האירוע המנצח. לאחר שבחרתם במקום המתאים, בקירוי הנכון, בהתקנת הרצפה ובחומרים שבהם תיעזרו, “אותנטים” ידאגו ליצירת מקום אידיאלי שיספק לכם אירוע מושלם, בטוח ונעים.

 
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il