גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

הצללה לבנה מבד דריל – השכרת הצללה לאירועים

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר ההצללות שהקמנו:

השכרת הצללה לאירועים – בד דריל

תכנון אירוע במקום פתוח הינו פרויקט של ממש, הדורש חשיבה מדוקדקת עד הפרטים הקטנים ביותר. תכנון נכון מתחיל בבחירת מקום וחלוקתו לאזורים על פי אופי האירוע, ולאחר מכן בחירת הצללות. “אותנטים” הינה החברה המובילה בישראל בתחום  השכרת הצללות לאירועים, הקמת אוהלים ופתרונות קירוי לאירועים שונים. החברה מתמחה בהקמת הצללות לאירועים, כנסים, הצללות קבע ובכלל, ואף מספקת ייעוץ אישי ללקוחותיה. כל ההצללות המוצעות מבית “אותנטים” הן ברמת בטיחות גבוהה ומותאמת לאופי האירוע.

השכרת הצללה לאירועים
הצללות לאירועים

הצללות לבנות – כל היתרונות במקום אחד!

היתרון הגדול של הצללות לבנות הינו בבד הדריל, בד כותנה משובח, אשר הינו בד נושם המאפשר ישיבה בצל מלא, תוך שמירה על תנועת אויר נעימה. ב”אותנטים” כבר עשו בשבילכם גם את עבודת המחקר, ובמוניטין של למעלה מ- 20 שנות הצלחה גילו את הזווית הנכונה והמדויקת למיקסום מתחמי ההצללה. הצללה לבנה, בהקמה מקצועית של “אותנטים”, מאפשרת ישיבה נינוחה בצל מלא לאורך זמן, ללא חדירת קרני שמש ומאפשרת משב רוח קלה פנימה. יתרון נוסף ומשמעותי ביותר של הצללות לבנות הוא, כמובן, אסתטיקה. הצללות לבנות משרות אווירה נעימה וחגיגית, ומאפשרות עיצוב חופשי ויוקרתי של סביבת האירוע. בבחירת הצללות לבנות תוכלו לתת מראה רך אך דקורטיבי, יוקרתי אך קליל גם יחד.

הצללות לבנות – לאירוע יוקרתי ומסוגנן

בשל היתרונות הבולטים של הצללות לבנות, הן מומלצות במיוחד עבור אירועים יוקרתיים, חגיגיים ומיוחדים כמו חתונות, שמחות, אירועי קד”ם וכדו’. הצללה לבנה נותנת לכם מרחב, תחושה של גודל ויוקרה, ואיננה מגבילה אתכם בעיצוב אלמנטים נוספים באירוע. הצללות בצבע לבן מאפשרות משחק רב עם שאר הפריטים אותם תבחרו לאירוע: צבעי הבר, המחצלות, מקומות הישיבה וכו’. כמו כן, הצללות לבנות מומלצות במיוחד לאירועים בהם האורחים צפויים לישיבה ממושכת במתחם ההצללה: אירועי קיץ, כנסים וכדו’.

רשתות צל לאירועים
הצללות לאירועים

השכרת הצללה לאירועים בהתאמה אישית

כאמור, “אותנטים” היא חברה בעלת מוניטין של שנים רבות בתחום ההצללה והיא מציעה לכם מגוון רחב של שירותי הצללה לאירועים ובכלל. מלבד שירותי הצללות לבנות, עליהם פירטנו לעיל, ב”אותנטים” תוכלו לקבל ייעוץ ושירותי הצללה נוספים כגון: הצללות רשת, הקמת אוהלים וקונסטרוקציות נגד גשם, אוהלים אמריקאים, אוהלים לקד”ם, פרגולות צל, הצללות קבע ועוד. ב”אותנטים” ישמחו להיות לכם לאוזן קשבת ולמתן ייעוץ מקצועי עבור סוג ההצללה הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

הצללות לאירועים
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il