גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

הדמיות

הדמיות

תכנון אירוע הוא הפקה של ממש, במיוחד כאשר האירוע מתוכנן להתקיים במקום פתוח. החל מבחירת המיקום וחלוקה למתחמים, דרך בחירת פתרון הצללה או קירוי, וכלה בעיצוב ובבחירת בר, קיינטריג וכו’. גם לאחר שבחרתם את כל הפרטים, והזמנתם פתרון קירוי או הצללה מצוין מבית “אותנטים”, קשה לדמיין כיצד האירוע יראה. חברת “אותנטים”, המובילה בישראל במתן פתרונות קירוי והצללה לאירועים ובכלל, מעמידה לרשותכם הדמיות ממוחשבות בתלת מימד.

הדמיות
הדמיות תלת מימד לאירוע

הדמיות תלת מימד לאירוע – מבית "אותנטים"

ב”אותנטים” מאמינים כי שירות מצוין הוא כזה המספק מענה נרחב לכל צורכי הלקוח. בדיוק בשל כך, מאפשרת לכם החברה ליהנות מפתרון הדמיות תלת מימד לאירוע שלכם. ההדמיות מתוכננות בהתאמה אישית לכם, לאירוע שלכם ולפתרון הקירוי או ההצללה שבחרתם. תוכלו לראות לפני האירוע כיצד תראה ההצללה, כיצד תראה הקונסטרוקציה הייחודית, כיצד ישתלבו הצבעים, העיצוב וכו’.

הדמיות ממוחשבות – להיפטר מאי הוודאות

בניגוד לתכנון אירוע באולם, כאשר מתכננים אירוע במקום פתוח קשה לדמיין כיצד הוא יראה. אנשי הצוות המומחים של “אותנטים” חשבו בדיוק כמוכם, ולכן הם מספקים לכם פתרון מושלם לאי הוודאות. הדמיות המחשב נבנות על בסיס תכנון האירוע האישי שלכם, כפי שתואם עמכם ותוכנן לפרטי פרטים. הסקיצות עוברות תהליך ממוחשב והופכות הדמיות בתלת מימד. אין צורך לדמיין ולחשוש עוד מהפתעות. ההדמיות מספקות לכם מענה פשוט ומסרטטות לנגד עיניכם כיצד יראה האירוע ומתחמי הקירוי או ההצללה שבחרתם, לפני הקמת האירוע עצמו. כך תוכלו לראות ולדעת מראש מה אתם מקבלים, להיות רגועים ולתכנן טוב יותר את שאר הפרטים.

הדמיות ממוחשבות לתכנון אירוע
לכל פתרונות הצללה והקירוי ניתן לעשות הדמיות ממוחשבות בתלת מימד

עוד פתרונות לאירוע מושלם

“אותנטים” הינה חברה בעלת מוניטין של למעלה מ – 20 שנות הצלחה בתחום ההצללה והקירוי. החברה מספקת לכם מגוון פתרונות קירוי והצללה לאירועים, אותם תוכלו לשלב למתחמים שונים, לבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר, ולהתייעץ לקבלת מענה אישי ומותאם. לכל פתרונות הצללה והקירוי ניתן לעשות הדמיות ממוחשבות בתלת מימד. בין הפתרונות הרבים של החברה, תוכלו לקבל מענה נרחב לכל צורך: הצללות רשת, הקמת אוהלים וקונסטרוקציות נגד גשם, אוהלים אמריקאים, אוהלים לקד”ם, פרגולות צל, הצללות קבע ועוד. ב”אותנטים” ישמחו לספק לכם ייעוץ מקצועי עבור סוג ההצללה הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il