גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

רשתות צל

מבחר תמונות מרשתות הצל שהקמנו:

רשתות צל

רשתות צל לאירוע בשטח פתוח יתרונות רבים, אך הוא דורש עבודה רבה ומדוקדקת. בין אם מדובר באירוע משפחתי, אירוע חברה או אירוע לקידום מכירות, אירוע במקום פתוח מעלה צרכים נוספים הדורשים מענה. תכנון נכון של האירוע מתחיל בבחירת מקום וחלוקתו לתתי אזורים על פי הצורך ואופי הפעילות. השלב הבא הינו בחירה של הצללה או מחסה לבאי האירוע. “אותנטים” הינה החברה המובילה בישראל בתחום ההצללות, הקמת אוהלים ופתרונות קירוי לאירועים שונים. לחברה מוניטין של מעל ל – 20 שנות פעילות, היא מתמחה בהקמת הצללות רשת וסוגי קירוי נוספים לאירועים ובכלל.

הצללות לאירועים
רשת צל

הצללות "אותנטים"

היתרון הגדול של הינו בפרקטיות שלהן, הן מבחינת המחיר והן מבחינת מהירות ההקמה. כמו כן, המוצר בטיחותי במיוחד המותאם לילדים ולקהל רב, וניתן לפריסה על שטח גדול. רשתות הצל של “אותנטים” משמשות בכל שנה את הציבור הרחב ביום הזיכרון, ונפרסות על 100,000 מ”ר בכל רחבי הארץ. זאת ועוד, שכן רשת צל איכותית בהקמה מקצועית מספקת הגנה מפני השמש, יוצרת מתחם קריר ומוצל, תוך שהיא מאפשרת חדירת אויר נעים פנימה. של הצללות רשת מבית “אותנטים” מאפשרות עיצוב חופשי ואינן מגבילות את העיצוב הכולל של האירוע.

פתרון לכל אירוע

פתרון לכל אירוע החל מבחירת צבעים שונים וכלה בחירת גדלים על פי מידות, ואפילו על פי אחוזי הצללה משתנים. רשתות הצללה מתאימות במיוחד לאירועי קיץ, לאירועים רבי משתתפים ולאירועים עם ילדים. כמו כן, הן מתאימות עבור שווקים, אירועי חוף, מסיבות טבע ססגוניות, חתונות ואף אירועי קד”ם בשטחים גדולים. רשתות צל הן קלות להקמה ולעיצוב, ובעזרת צוות המומחים של “אותנטים” תוכלו להפיק מהן את המקסימום הניתן.

רשתות צל לאירועים
הצללות לאירועים

פתרונות הצללה בהתאמה אישית

ב”אותנטים” תקבלו מענה אישי ואדיב. תוכלו להתייעץ עם אנשי הצוות המומחים ולקבל את המענה הטוב ביותר לצרכיכם, ואת פתרון הקירוי והצללה הטוב והמתאים לכם ביותר. לחברה פתרונות קירוי והצללה רבים ונוספים כגון: הצללות לבנות, הקמת אוהלים אמריקאיים, קונסטרוקציות מפני גשם, הצללות קבע, פרגולות ועוד. כל פתרונות הקירוי והצללה מבית “אותנטים” כוללים התקנה מקצועית, התאמה לאופי האירוע ורמת בטיחות גבוה.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il