גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

הצללות לאירועים

לאותנטים מגוון פתרונות הצללה:

מעל 20 שנות ניסיון בהקמת הצללות לאירועים מכל הסוגים ובכל סוגי השטחים. יש לנו את היכולת, את הידע ואת הניסיון להקמת הצללה מתאימה לאירוע שלכם בדיוק.
אנו נותנים פתרונות לאירועים פרטיים, משפחתיים, אירועי חברה, ועוד מגוון רחב של אירועים.
הצללות לאירועים זו המומחיות שלנו. לחצו והתרשמו מגלריית התמונות של ההצללות שהקמנו:

גלריית תמונות הצללות לאירועים - רשתות צל

גלריית תמונות הצללות לאירועים - הצללה לבנה

גלריית תמונות הצללות לאירועים - פרגולות צל

הצללות לאירועים – רשתות צל

לרשת צל  יש יתרונות רבים: היא מספקת הגנה מקסימלית מפני השמש הקופחת, היא “נושמת” – המתחם מוצל ועל כן קריר, בעוד אויר נעים חודר פנימה. יתרון נוסף שניתן לעצב בחופשיות בכל צורה שבוחרים ללא כל הגבלה בעיצוב של האירוע עצמו. ההקמה מצריכה דיוק רב – ובקטע הזה, אתם לגמרי יכולים לסמוך עלינו. אנחנו מתקתקים את ההקמה, גם אם מדובר בפריסה על פני שטח נרחב. סוג זה הצללה בטיחותי מאוד ולכן מומלץ במידה וילדים או קהל רב משתתפים באירוע. בימי הזיכרון רבים שוכרים את שירותינו והן נפרסות על פני 100,000 מ”ר בכל רחבי הארץ. אפשר לבחור רשתות צל בצבעים שונים, בגדלים שונים ואפילו לפי אחוזי הצללה שונים.

הצללות לאירועים – הצללה לבנה

הצללה לבנה עשויה מבד דריל – מדובר בבד העשוי מכותנה איכותית ונושמת שמייצרת צל מלא לצד תנועת אויר נפלאה. האורחים שלכם יכולים לשבת בנינוחות בצל מוחלט במשך זמן רב ולהפיק הנאה מושלמת מן האירוע. רבים מעוניינים בהצללות לבנות כאשר מדובר באירועים יוקרתיים וחגיגיים במיוחד. נוצרת הודות להן אווירה מיוחדת, רכה, אסתטית מאוד, ולצד זאת גם מרחפת תחושה קלילה. השירות מומלץ לחתונות, שמחות משפחתיות, אירועי קד”ם, כנסים מקצועיים, השקות ולכל אירוע יוקרתי. חשוב לציין כי ההצללה אינה מגבילה אתכם חלילה בעיצוב הכללי של האירוע, כי אם להיפך – רק משדרגת אותו. לבן מסמל טוהר וחגיגיות, ולכן משתלב עם צבעי בר המשקאות, פינות הישיבה, השולחנות ושלל האלמנטים במתחם.

הצללות לאירועים – פרגולות צל

טרנד חזק ביותר בשנים האחרונות בתחום הצללות לאירועים הוא פתרון הצללה וקירוי על ידי פרגולות צל. הן מאוד יפות ואסתטיות וכבר משמשות לא רק לחצרות של בתים או לפרונט של בתי עסק. הקמנו פרגולות צל באירועים של לקוחות רבים, ביניהם: בית חולים איכילוב, מרכז דוידסון, גג ביפו, מוזיאון ישראל וגני אירועים.
היתרון המרכזי של פרגולות, מעבר לכך שהצללה מצוינת, הוא האפקט היוקרתי שלהן. אנחנו באים לשטח ומקימים קורות עץ מרשימות ביופיין שמשדרות מראה נקי, ייחודי ושיקי. הן גם עמידות מאוד ובטוחות אפילו נגד גשם. ואם זה לא מספיק, אז קבלו עוד יתרון: פרגולות צל עומדות ללא תמיכה חיצונית שעשויה להפריע לאווירה החגיגית.

 

באותנטים תוכלו למצוא שירותי הצללה לאירועים מותאמים במדויק לתנאי השטח, בתיאום מולכם ולדרישותיכם, כאשר צוות מקצועי מטעמנו יבצע את ההקמה בשטח. הצללה לאירועים מעניקה פתרון לא רק למזג האוויר הישראלי אלא גם מייצרת מסגרת עיצובית מיוחדת למתחם בו מתקיימים החגיגה המשפחתית, ההתכנסות המקצועית או הפעילות המגבשת לעובדי החברה. למעלה מ-20 שנים אנחנו מעניקים שירותי הצללה לאירועים – לכן העבודה שלנו מדויקת, יפהפייה, בטיחותית ומקצועית מאוד. ההצללות שלנו מתאימות לכל שטח ולכל מזג אוויר גם אל מול רוחות ומזג אוויר חורפי.

צרו עמנו קשר להזמנת ההצללה המתאימה עבורכם: 072-3934985

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il