גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

פרגולה נגד גשם

מבחר תמונות מפרגולות נגד גשם שהקמנו:

פרגולה נגד גשם

עת תכנון אירוע כל מטרתנו היא שהאירוע יהיה בלתי נשכח. ברוב המקרים אנו חושבים לעצמנו, לו רק יכולנו ליצור מרחב ייחודי ועמיד בחצר הבית או בשטח, לו רק לא היה יורד גשם. “אותנטים” הינה החברה המובילה בישראל בתחום פתרונות הקירוי וההצללה, והיחידה בעולם המאפשרת לכם קבלת שירות ייחודי של פרגולות נגד גשם בהתאמה אישית.

פרגולות נגד גשם מבית “אותנטים” בלמעלה מ- 20 שנות פעילות מוצלחות, “אותנטים” פיתחה שירות ייחודי ומקורי המאפשר בניית פרגולות בכל מקום, על כל תוואי שטח ולכל מטרה. פרגולות נגד גשם הם מוצר הדגל של “אותנטים”, המאפשר לכם הקמה של מתחם קירוי על בסיס פרגולות עץ עמידות וחזקות במיוחד. פיתוח ייחודי וחדשני זה קיים אך ורק ב”אותנטים”, אשר עמלו רבות על מנת לספק לכם מענה מושלם לכל צורך. פרגולות נגד גשם מאפשרות תכנון וביצוע לכל אירוע ובכל מזג אוויר. הן נבנות במקום, בהזמנה אישית, ומותאמות באופן ייחודי לכל לקוח ומטרה.

פרגולות נגד גשם
פרגולה נגד גשם

פרגולות נגד גשם "אותנטים"

פרגולות נגד גשם – לאירוע מיוחד במינו הפרגולות הייחודיות של “אותנטים” מספקות לכם מענה מותאם אישית. עבור אירועים, ניתן להקים פרגולות נגד גשם בגדלים וצורות לפי בקשתכם, ולתחום עבורכם שטח בגינה הפרטית, בחברה, ולמעשה בכל תוואי ותנאי שטח שתבחרו. בשל היתרונות הבולטים של פרגולות נגד גשם מבית “אותנטים”, ניתן לקיים אירועים בכל גודל, מזג אויר וברמת בטיחות גבוהה. כמו כן, הן מצוינות לשם הגדלת מבנים, קירוי מרפסת חיצונית וכתוספת ייחודית למבנה. אוהלי הפרגולה מוקמים על בסיס עמודי עץ טבעי וחזק השומר על עמידות המבנה. השילוב של העץ עם קירות וויניל שקוף או זכוכית או אמצעים נוספים כגון: בדים, חיפוי ניילון, תאורה וכדו’, יוצרים באופן טבעי עיצוב ייחודי ומסוגנן. הפרגולות של “אותנטים” הן פיתוח בלעדי ומקורי שנועד להרחיב עבורכם את האפשרויות, ולאפשר הקמת מתחם קירוי אינטימי ומיוחד במינו – לאירוע בלתי נשכח.

פרגולה נגד גשם בהתאמה אישית

פרגולות עץ עבור אירועי קד”מ אמצעי קירוי והצללה מהווים חלק משמעותי מאוד באירועים לקידום מכירות, ומאפשרים תיחום ויצירת שטחי פרסום רחבים הנראים מכל מקום. “אותנטים” מספקת לכם מענה ייחודי הכולל ייעוץ, תכנון והקמה למציאת הפתרון האולטימטיבי עבורכם. אוהלי פרגולה עבור אירועי קד”מ מאפשרים התאמה ספציפית עבור הפרסום, המידע וגודל המאורע.
פתרונות קירוי חדשניים בהתאמה אישית שיטת ההקמה הייחודית שפיתחה “אותנטים” מאפשרת לה להתחדש, ליצור, לתת מענה לכל צורך ולהיות המובילים בתחום פתרונות הקירוי והצללה. החברה מעמידה לרשותכם מגוון רחב של שירותים נוספים: הצללות לבנות, רשתות צל, אוהלים אמריקאיים, פרגולות ועוד

 

פרגולה לגשם
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il