גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

סגירת פרגולה קיימת

מבחר תמונות של סגירת פרגולה שהקמנו:

סגירת פרגולה קיימת

בבתים פרטיים רבים מורכבות פרגולות עץ להן יתרונות דקורטיביים רבים. אולם, כאשר רוצים לקיים אירוע בבית, לא תמיד יש מקום והפרגולה כשלעצמה לא תמיד מתאימה. אולי זה גשם מאיים באופק, אולי זו שמש קופחת, הפרגולה דורשת חיפוי ונדמה שנאלץ לוותר על האירוע האינטימי שתכננו. אך אל דאגה. בדיוק בשל כך, מציעה לכם חברת “אותנטים”, המובילה בישראל במתן פתרונות קירוי והצללה, סגירת פרגולה קיימת.

סגירת פרגולה
סגירת פרגולה קיימת בהתאמה אישית

סגירת פרגולה קיימת מבית "אותנטים"

חברת “אותנטים”, שצברה למעלה מ – 20 שנות הצלחה ומוניטין, מספקת עבורכם את הפתרון המושלם לאירוע אינטימי ומיוחד. צוות המומחים של החברה פיתח עבורכם שיטות קירוי והצללה שיספקו מענה נרחב לכל אירוע: סגירת פרגולה קיימת לאירועים בקיץ לוהט, סגירת פרגולה קיימת נגד גשם, להרחבת השטח או כתוספת חיצונית וייחודית. סגירת פרגולות צל או פרגולות נגד גשם דורשות ידע נרחב וניסיון מקצועי רב. ב”אותנטים” פיתחו שיטות הקמה וסגירה מהירות ומקצועיות, וצוות המומחים ישמח לעמוד לשירותכם למתן ייעוץ וליווי אישי בהתאם לאירוע שלכם.

סגירת פרגולה קיימת – לאירוע ייחודי ואינטימי

סגירת פרגולה מהווה את הפתרון המושלם לאירועים ייחודיים ואינטימיים, בבתים פרטיים או גלריות בעלי פרגולה קיימת. בעזרת צוות המומחים של “אותנטים”, סגירת פרגולה קיימת תשלב עבורכם בין אינטימיות ביתית ליוקרתיות של אולם. מלבד המקצועיות והניסיון הרב של צוות המומחים בסגירת פרגולות והקמתן, הצוות מתמחה גם בעיצוב יצירתי ומקורי, ומציע לכם מגוון רחב של שילובים דקורטיביים. ניתן לשלב בדי כותנה איכותיים להצללה, קירוי עמיד ובטוח נגד גשם, שילוב ריהוט ואביזרים דקורטיביים, וכיד הדמיון המנחה אתכם. קורות העץ המרשימות עם אמצעי החיפוי העדינים יוצרים מראה נקי, יוקרתי ומיוחד. סגירת פרגולות לאירועים מבית “אותנטים” מספקת לכם מענה נרחב, בטיחותי וייחודי לכל אירוע ולכל עת בשנה.

סגירת פרגולה קיימת לאירוע ייחודי ואינטימי
סגירת פרגולה קיימת בהתאמה אישית

פתרונות קירוי והצללה בהתאמה אישית

סגירת פרגולות היא רק נדבך בין מגוון פתרונות הקירוי וההצללה של “אותנטים”. החברה מציעה לכם עוד מגוון שירותים ופתרונות, כגון: הצללות לבנות, פרגולות קבועות לחורף, אוהלים אמריקאים נגד גשם, הצללות רשת, הצללות קבע ועוד. בואו להתייעץ עם צוות המומחים של החברה, ליהנות משירות מקצועי ופתרונות בהתאמה אישית שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il