demo

רשתות צל

רשתות צל

רשתות צל לאירוע בשטח פתוח יתרונות רבים, אך הוא דורש עבודה רבה ומדוקדקת. בין אם מדובר באירוע משפחתי, אירוע חברה או אירוע לקידום מכירות, אירוע במקום פתוח מעלה צרכים נוספים הדורשים מענה. תכנון נכון של האירוע מתחיל בבחירת מקום וחלוקתו לתתי אזורים על פי הצורך ואופי הפעילות. השלב הבא הינו בחירה של הצללה או מחסה לבאי האירוע. "אותנטים" הינה החברה המובילה בישראל בתחום ההצללות, הקמת אוהלים ופתרונות קירוי לאירועים שונים. לחברה מוניטין של מעל ל – 15 שנות פעילות, היא מתמחה בהקמת הצללות רשת וסוגי קירוי נוספים לאירועים ובכלל.

הצללות "אותנטים"

היתרון הגדול של הינו בפרקטיות שלהן, הן מבחינת המחיר והן מבחינת מהירות ההקמה. כמו כן, המוצר בטיחותי במיוחד המותאם לילדים ולקהל רב, וניתן לפריסה על שטח גדול. רשתות הצל של "אותנטים" משמשות בכל שנה את הציבור הרחב ביום הזיכרון, ונפרסות על 100,000 מ"ר בכל רחבי הארץ. זאת ועוד, שכן רשת צל איכותית בהקמה מקצועית מספקת הגנה מפני השמש, יוצרת מתחם קריר ומוצל, תוך שהיא מאפשרת חדירת אויר נעים פנימה. של הצללות רשת מבית "אותנטים" מאפשרות עיצוב חופשי ואינן מגבילות את העיצוב הכולל של האירוע.

פתרון לכל אירוע

פתרון לכל אירוע החל מבחירת צבעים שונים וכלה בחירת גדלים על פי מידות, ואפילו על פי אחוזי הצללה משתנים. רשתות הצללה מתאימות במיוחד לאירועי קיץ, לאירועים רבי משתתפים ולאירועים עם ילדים. כמו כן, הן מתאימות עבור שווקים, אירועי חוף, מסיבות טבע ססגוניות, חתונות ואף אירועי קד"ם בשטחים גדולים. רשתות צל הן קלות להקמה ולעיצוב, ובעזרת צוות המומחים של "אותנטים" תוכלו להפיק מהן את המקסימום הניתן.

פתרונות הצללה בהתאמה אישית

ב"אותנטים" תקבלו מענה אישי ואדיב. תוכלו להתייעץ עם אנשי הצוות המומחים ולקבל את המענה הטוב ביותר לצרכיכם, ואת פתרון הקירוי והצללה הטוב והמתאים לכם ביותר. לחברה פתרונות קירוי והצללה רבים ונוספים כגון: הצללות לבנות, הקמת אוהלים אמריקאיים, קונסטרוקציות מפני גשם, הצללות קבע, פרגולות ועוד. כל פתרונות הקירוי והצללה מבית "אותנטים" כוללים התקנה מקצועית, התאמה לאופי האירוע ורמת בטיחות גבוה.
רשת צל - וינגייט
רשת צל  טריבונה- וינגייט
רשת צל - אמפי וינגייט
רשת צל 1,000 מ
מיני ישראל -רשת צל 1,200 מ
מיני ישראל
רשת צל - מצפה טל
רשת צל בנמל ת
רשת צל בנמל ת
רשת צל בנמל ת
רשת צל בנמל ת
רשתות צל בשונית
רשתות צל בשונית
רשתות צל בשונית
רשת צל 200 מ
רשת צל לחופה בשונית
רשת צל 450 מ
רשת צל 1500 מ
רשת צל 1800 מ
רשת צל 1800 מ
רשת צל בגליל
רשת צל בגליל
רשת צל 600 מ
רשת צל לחתונה
רשת צל לחתונה
רשת צל לחתונה
רשת צל לחתונה
Reshet020
Reshet023
Reshet024
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.

לפרטים נוספים צרו קשר

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.