גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

סגירת חורף

מבחר תמונות מסגירות החורף שהקמנו:

סגירת חורף לעסקים

פרגולות קבועות לחורף למעשה אמצעי הגנה על שטח לא מקורה בעונת החורף. מדובר באביזר של בנייה זמנית המשמש מסעדות, בתי קפה, גני אירועים, בתי מלון והארחה המכילים מתחמים פתוחים שנמצאים תחת כיפת השמיים. בנוסף, סגירת חורף נפוצה גם בבתים פרטיים עם גינה או מרפסת. מטרת סגירת החורף היא לאפשר לשוהים במקום ליהנות מהאירוע בחוץ תוך שמירה על סביבה יבשה ונוחה.

סגירת חורף
סגירות חורף למסעדות

קודם כל – בטיחות ומקצועיות

התכנון והבנייה של סגירת חורף נעשים בלווי מהנדס מקצועי המלווה את התהליך מתחילתו ועד סופו. הטכנולוגיה המתקדמת, התכנון המקצועי, שמירה על כללי הבטיחות וכלל האישורים הנדרשים, לצד היכולת הטכנית הגבוהה של הצוות המקצועי של “אותנטים”, מאפשרת לנו להקים עבורכם גם מבני ענק של מאות מ”ר ולמצוא פתרונות גם למקומות הבעייתיים ביותר בכל תנאי שטח ובכל מזג אוויר.

סגירת חורף לבתים פרטיים

פרגולות קבועות לחורף עבור בעלי בתי פרטיים עם גינה או עם מרפסת, סגירת חורף מהווה פיתרון איכותי להגנה מפני גשם, רוחות ופגעי מזג אוויר ולמעשה מאפשרת לנצל את השטח החיצוני של הבית בכל ימות השנה ללא חשש. בנוסף, ישנן סגירות חורף המהוות תוספת חדר של ממש (דוגמת חדר שמש, סגירת מרפסת וכדומה) אשר מגדיל את שטח המחיה בדירה, מעלה את ערכה ומביא למראה אסתטי באמצעות שימוש בחומרים איכותיים ורמת גימור גבוהה.

סגירת פרגולה
סגירת חורף למסעדות

סגירת חורף למסעדות ובתי קפה

עבור עסקים סגירת חורף היא קריטית, משום שהיא מאפשרת להפעיל את העסק במלואו בכל עונות השנה ובכך לדאוג לנוחיות הלקוחות ולמקסם את הרווחים. לקוחות רבים יעדיפו לשבת במקומות מוצלים משמש או מוגנים מגשם ולכן סגירת חורף היא פיתרון להפיכת השטח החיצוני למקורה ונעים. כיסוי ברזנט למשל אטום לפגעי מזג האוויר. ישנם הרבה בעלי עסקים שלא מסירים את סגירת החורף משום שהיא רלוונטית לשימוש גם בקיץ ומונעת חדירת קרינת שמש בימים שטופי שמש.

סגירת חורף לאולמות אירועים

עבור אולמות אירועים ישנו פתרון של פרגולות קבועות לחורף, אשר ניתנות לעיצוב בהתאמה אישית, מגיעות בטווח גדלים רחב וגמיש, עמידות בפני מזג האוויר ועומדות בתקני הבטיחות הנדרשים. השילוב של בניית הפרגולה יחד עם בדי חיפוי ייחודיים, אביזרים דקורטיביים, פרחים, ריהוט וכדומה, שומרים על מראה יוקרתי ומיוחד ומאפשרים שימוש במתחם חיצוני גם בימות החורף

סגירת חורף
סגירות חורף למסעדות

סוגי סגירות חורף

בשוק קיימים כמה סוגים של סגירות חורף – החל מסגירות לבתי קפה, סגירות למסעדות ובתי מלון, בניית חדרי זכוכית, סגירות חורף לבתי מגורים המתבצעות בחומרי עץ או אלומיניום, סגירת מרפסות ועוד. הסגירה יכולה להיבנות מפאנל מבודד, PVC, סנטף או פוליגל. כאשר יוצרים סגירה שנועדה להגדיל חלל, למשל כאשר חברה מעוניינת להגדיל את חדר האוכל או ליצור פינת עישון וכדומה, ניתן להשתמש בבניית זכוכית/פרספקס או ויניל (PVC שקוף) לפי מידה. אנחנו ב”אותנטים” מאמינים כי השילוב בין פונקציונליות לאסתטיקה הוא שילוב מנצח. לכן, אנו מקפידים על עבודה מדויקת ומקצועית העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שימת דגש על מבנים שאינם רק יעילים, אלא גם יפים ונעימים לעין.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il