גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

עבודות כבלי מתכת

מבחר תמונות מכבלי המתכת שהקמנו:

עבודות כבלים

הפקת אירוע בשטח פתוח טומנת בחובה אתגרים רבים ותכנון מדויק. השאיפה היא לשוות למקום מראה עשיר ומסוגנן, אך יחד עם זאת לדאוג לאווירה אלגנטית ונעימה. בין אם מדובר באירוע משפחתי, אירוע ציבורי או ערב לעובדי החברה, תמיד יהיה צורך בהוספת אלמנטים ייחודיים תוך שמירה על מרחב יפה ומאורגן. לעיתים, הניסיון לקשט ולהוסיף כרוך בעודף חוטים וכבלים, מה שמעיב מאוד על אופי האירוע. “אותנטים” הינה החברה המובילה בישראל בתחום ההצללות ופתרונות הקירוי לאירועים שונים. הידע וההיצע העומדים לרשותה של “אותנטים” כוללים גם פתרון מושלם לכבלים אלגנטיים ושימושיים במיוחד לכל מטרה ולכל אירוע.

עבודות כבלי מתכת
עבודות כבלים

השדרוג לכל אירוע

התועלת הבולטת של תליית כבלים בשטח האירוע, היא הפשטות והדקות שלהם. עבודות כבלים מתבצעות למטרות שונות ומגוונות, ותהליך ההרכבה הינו פשוט ומהיר. שימוש שכיח מאוד הוא תליית שרשראות של גרילנדות, פשוטות או בעלות אהילים מקושטים, במטרה לספק תאורה מיוחדת וחגיגית. כמו כן, ניתן לתלות על הכבלים תפאורה ורקעים מיוחדים, אשר יעניקו לאירוע כולו אווירה קסומה וייחודית. הכבלים מספקים אפשרויות רבות וכר פורה של תוספות לאירוע. יש שבוחרים, לדוגמה, לתלות את המתנות על הכבלים בעזרת לולאות, רעיון מקורי ויפה במיוחד.

איכות ובטיחות מבית "אותנטים"

תליית הכבלים מתבצעת בין עמודים המוקמים במקום או בין מבנים או עצים בשטח, ומאפשרת גישה למקומות פחות נגישים. הכבלים הם דקים ולא מיועדים להצללה וקירוי, אלא רק לחיבורים וקשירות מסוגים שונים. מדובר על כבלי מתכת מעובי של 2 מ”מ לכבל דק ועד ל – 10 מ”מ לכבל עבה. זאת הסיבה שהשימוש בהם הוא פשוט, נוח ונעים לעין. “אותנטים” היא חברה בעלת מוניטין של מעל 20 שנות פעילות, ומציעה פתרונות לכל סוגי האירועים. עבודות כבלים, כלולות גם הן בהיצע של החברה, והיא מבטיחה לספק את הכבלים האיכותיים ביותר, העומדים בכל תקני הבטיחות.

תשתית כבלים
עבודות כבלים בהתאמה אישית

עבודות כבלים בהתאמה אישית

ב”אותנטים”, ישמחו ללוות אתכם עד לאירוע ולספק ייעוץ ומענה לכל שאלה. הצוות המקצועי של החברה עומד לרשותכם, ותפקידו הוא להתאים את השטח לבקשתכם. עבודות כבלים מתאימות למגוון אירועים ולשטחים מסוגים שונים. כבלים משתלבים עם שלל הצללות וניתן לתלות אותם גם באירועים סגורים. לאחר ייעוץ והתאמה, תוכלו להיות רגועים, בידיעה שהכבלים בידיים טובות, והם עומדים לספק לכם אירוע אלגנטי, נעים ובטוח.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il