גלו את השירותים הנוספים שלנו

גלו את השירותים הנוספים שלנו

השכרת אוהלים לאירועים – אוהל נגד גשם ועוד

מבחר תמונות של השכרת אוהלים לאירועים:

השכרת אוהלים לאירועים בהתאמה אישית

השכרת אוהלים לאירועים

“אותנטים” היא חברה בעלת מוניטין של שנים בתחום הקירוי וההצללה. החברה מעמידה לרשותכם ייעוץ אישי עם מיטב המומחים שלה אודות פתרון הקירוי המתאים ביותר עבורכם. “אותנטים” מאפשרת לכם קבלת מגוון רחב של שירותי הצללה וקירוי, כגון: הצללות קבע, קונסטרוקציות נגד גשם, הקמת אוהלים לאירועים, פרגולות צל, הצללות רשת ועוד. החברה מתמחה במתן שירותים לפרטיים ולעסקים, לאירועים מכל הסוגים ולמטרות קבע, ומעניקה בכולם מענה אדיב ואישי. כל פתרונות הקירוי והצללה מבית “אותנטים” כוללים התקנה מקצועית, התאמה לאופי האירוע ורמת בטיחות גבוהה.

השכרת אוהלים לאירועים בכל הגדלים

אירועים בשטח פתוח דורשים תכנון לפרטי פרטים ומוכנות לכל מצב. התכנון מתחיל בבחירת השטח, חלוקתו למתחמי פעילות ובחירת הצללה או קירוי. כאשר מתכננים אירוע שכזה בחורף או בתקופה בה מזג האוויר אינו צפוי, חשוב להיות מוכנים כפליים. הצללות רבות אינן עמידות בפני רוחות חזקות, גשמים או אפילו בפני מזג אויר קר. בבחירת הצללה לא מתאימה, האירוע כולו עשוי להיהרס. ובכן, הסירו דאגה מליבכם. חברת “אותנטים”, המתמחה בפתרונות קירוי והצללה לאירועים כבר למעלה מ – 20 שנה, מציעה לכם את הפתרון המושלם: השכרת אוהלים לאירועים בכל הגדלים.

השכרת אוהלים לאירועים
השכרת אוהלים לאירועים

אוהל נגד גשם מבית "אותנטים"

השכרת אוהלים נגד גשם לאירועים מתבצעת באמצעות אוהלים המיובאים מארצות הברית, בעלי עמידות חזקה בכל מזג אויר, גם הסוער ביותר. האוהלים עומדים בכל התקנים האמריקאים המחמירים לבטיחות וכיבוי אש והם מיוצרים מחומרים באיכות גבוהה במיוחד. אוהלים אמריקאים נגד גשם הם פתרון מושלם לקיום אירוע בכל מזג אויר, מאחר והם מאפשרים מיזוג וחימום על פי הצורך. יתרה מכך, אוהל אמריקאי באיכות הגבוהה של “אותנטים”, עמיד ברוחות של עד כ – 80 קמ”ש, בגשמים ובסערות.

אוהלים אמריקאים – פתרון חמים לכל אירוע

אוהלים אמריקאיים מבית “אותנטים” מגיעים במגוון רחב של גדלים ועיצובים. צוות המומחים של “אותנטים” דואג להקמה אופטימאלית של אוהל קירוי זה, לחימום או מיזוג על פי בקשתכם. ניתן לקבל אוהלים אמריקאים עם קירות שקופים או אטומים. כמו כן, אנשי המקצוע של “אותנטים” ילוו אתכם גם בבחירת גודל האוהל המתאים ביותר לאופי האירוע שלכם. השכרת אוהלים אמריקאים מתאימה לכל אירוע: אירועי ארגונים ומוסדות, אירועים פרטיים ומשפחתיים, אירועי חברה, אירועים עסקיים, סגירת חצרות, הגדלת שטח ועוד.

השכרת אוהלים לאירועים
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ת.ד. 179 ראש העין 4810101 |  050-4556515 | info@otentim.co.il